Köszönjük támogatóinknak! - az SZJA 1% eredményről

A jelenlegi feldolgozottság szerint az Alapítványunk javára 2014-ben felajánlott szja 1% összege 92.990.017 Ft.

Hálás köszönet érte minden kedves támogatónknak! Köszönjük bizalmukat, melyet hatékony munkával, felelős gazdálkodással igyekszünk viszonozni. A csak 2015-től érvényes, megszigorított költségszabályozást Alapítványunk már 2014-ben is alkalmazta, azaz 1%-os figyelemfelkeltő kampányunkra kevesebbet költöttünk, mint a megelőző évi 1% bevételünk 10%-a. Így kiemelkedő támogatásukkal segíthetjük a hatékonyabb, szakszerűbb betegellátást, és korszerű felszerelésekkel bővíthetjük a mentőállomások és a mentőautók eszköztárát, megkönnyítve ezzel bajtársaink munkáját. Kérjük, kövessék nyomon munkánkat, és lehetőségeik szerint továbbra is támogassák azt!