Segítsd a mentők munkáját adód 1%-ának felajánlásával!

Ismét elismerték Alapítványunkat: egy este, két kampány, két Effie-díj

Alapítványunk ebben az évben is rangos elismerésben részesült a 20. hazai Effie reklámhatékonysági versenyen. A leghatékonyabb kampányokat díjazó 120 fős szakmai zsűri értékelése alapján 1 Arany és 1 Bronz Effie díjat hozhattunk haza a Társadalmi célú kampányok kategóriában. Büszkék vagyunk arra, hogy idén is helyet kaphattunk a legeredményesebb pályaművek között, és kampányfilmjeinkkel ismét kivívtuk a reklámszakma egyedülálló elismerését.

Az 1%-os kampány kategóriában a leghatékonyabb kampányoknak járó Arany Effie-díjjal ismerték el Alapítványunk 2020-as adó 1% kampányát. A kampány középpontjában a Csuja Imre és Győrfi Pál főszereplésével készült kisfilmünk, az 1% - Nekünk sokat számít! áll, amelyek a közösségi csatornákon is hírnevet szereztek maguknak: a videók a YouTube-on 4,5 millió, míg a Facebookon 2 millió megtekintésnél járnak.

A Társadalmi célú kampányok – Egyéb kampány kategóriában legújabb kisfilmünket díjazta a zsűri. A nyilvános defibrillátorok egyszerű használatát könnyed hangnemben bemutató „Ne parázz, sokkolj! – Újraélesztés defibrillátorral” című kisfilmünk Bronz Effie-díjat nyert. Ez a film már 1-1 milliós nézettséget produkált a Facebookon, illetve a Youtube-on.

Alapítványunk neve 2015 óta szinte minden évben a legelismertebbek között szerepel a megmérettetésekben. A Human Dialog ügynökséggel közösen készített, Csuja Imre főszereplésével készült szórakoztató edukációs kisfilmek már az első években óriási sikernek örvendtek a haza Effie-versenyeken. Edukációs kampányainkat eddig összesen 11 díjjal jutalmazta a szakma:

A Bala-sorozat eddigi díjai, elismerései:

• 2015 – Arany Effie – Társadalmi célú kommunikáció
  • 2016 – Civil-Díj – Legjobb kommunikációs kampány
  • 2016 – Nyertes – "Keressük a legjobb adó 1% kampányt" (Adó1százalék.com)
  • 2016 – Ezüst Effie – Társadalmi célú kommunikáció
  • 2017 – Ezüst Effie – 1%-os kampány