Friss: Már rendelkezhetünk adónk 1%-áról!

A NAV idén már januárban megnyitotta az eSZJA felületen az 1+1%-ról történő rendelkezés lehetőségét. Ez azt jelenti, hogy már most felajánlható a 2022. évi személyi jövedelemadó 1%-a a civil szervezetek részére.

Jó hírünk van azoknak, akik az idei évet egy jócselekedettel szeretnék kezdeni: már megtehetők az adó 1% felajánlások a NAV eSZJA felületén. Érdemes tehát ezt az újévi teendőt már januárban kipipálni a listánkról.

Belépés az eSZJA felületre

Alapítványunk az adó 1% felajánlásokból az ország 256 mentőállomását szereli fel a legkorszerűbb eszközökkel. Átlátható szervezetként közhasznú feladatot látunk el. Tavaly több mint 630 millió forint értékben támogattuk a magyarországi mentőállomásokat – mindez eredménytérképünkön is megtekinthető:

Eredménytérkép 2022

Így vagyunk megtalálhatók a NAV eSZJA felületén:18252831-2-43