Arany és Bronz Effie-díjat nyert Alapítványunk

A leghatékonyabb kampányokat díjazó versenysorozat díjátadó ünnepségén két alkalommal is színpadra állhattunk. A Hosszú távú hatékonyság kategóriában Arany Effie-díjat nyertünk a 2016-2021 közötti személyi jövedelemadó kampánytevékenységünk elismeréséül (1% - Nekünk sokat számít!). A Társadalmi célú kampányok – 1%-os kampány kategóriában pedig Bronz Effie-díjjal ismerték el Alapítványunk 2021-es adó 1% kampányát.

A minden évben megrendezésre kerülő Effie díjátadó gálán a 100 fős szakmai zsűri leghatékonyabb kampányokat díjazza. Alapítványunk idén újabb két Effie-díjjal gazdagodott, ezzel folytatva az elmúlt évek sorozatát.

Társadalmi célú kampányok – 1%-os kampány kategóriában Bronz Effie-díjjal ismerték el Alapítványunk 2021-es adó 1% kampányát a társadalmi célú kampányok között. Külön megtiszteltetés, hogy olyan kategóriában is ismét díjazottak lettünk, ahol nem kizárólag társadalmi célú kampányok indulhattak. A Hosszú távú hatékonyság kategóriában az zsűri olyan kampányokat díjazott, amelyek tartós sikert és eredményességet tudhatnak magukénak az elmúlt években. Alapítványunk 2016-2021 között adó 1% kampánytevékenysége a kategóriában Arany Effie-díjat nyert el.

Human Dialog ügynökséggel közösen gyártott „Bala-filmek” és a rájuk épülő kampányok már összesen 11 Effie-díjat és két további díjat hoztak el szakmai megmérettetéseken.

A Bala-sorozat eddigi díjai, elismerései:

• 2015 – Arany Effie – Társadalmi célú kommunikáció
  • 2016 – Civil-Díj – Legjobb kommunikációs kampány
  • 2016 – Nyertes – "Keressük a legjobb adó 1% kampányt" (Adó1százalék.com)
  • 2016 – Ezüst Effie – Társadalmi célú kommunikáció
  • 2017 – Ezüst Effie – 1%-os kampány
  • 2018 – Arany Effie – Hosszú távú hatékonyság
  • 2019 – Arany Effie – 1%-os kampány
  • 2020 – Ezüst Effie – 1%-os kampány
  • 2020 – Arany Effie – Hosszú távú hatékonyság
  • 2021 – Arany Effie – 1%-os kampány
  • 2021 – Bronz Effie – Társadalmi célú kommunikáció
  • 2022 – Arany Effie – Hosszú távú hatékonyság
  • 2022 – Bronz Effie – 1%-os kampány

Köszönjük mindenkinek, aki munkájával hozzájárult kampányaink eredményességéhez!