Kik vagyunk?

Az Országos Mentőszolgálat Alapítványt az összes magyarországi mentőállomásért és társaikért tenni akaró mentődolgozók hozták létre 2004-ben. Hiszünk a bajtársiasságban, a józan emberi gondolkodásban és a segítségnyújtás örömében.

Céljaink

Az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) - 2013 óta immár Effie-díjas - központi alapítványaként azért dolgozunk, hogy

-     segítsük az OMSZ gépparkjának és berendezéseinek műszaki fejlesztését,

-     a dolgozók munkakörülményeinek javítását,

-     a bajtársak nagyobb társadalmi megbecsülését,

-     és edukációs programjainkon keresztül növeljük a lakosság elsősegélynyújtási ismereteit.

Pénzbeli és szakmai segítségnyújtással járulunk hozzá a hatékonyabb, gyorsabb és szakszerűbb betegellátáshoz. Ismerje meg eredményeinket!

Közhasznú alapítványunk azért a hétezer emberért tevékenykedik, akik az év 365 napján állnak készenlétben, hogy minden nap újjászülethessen valaki.

Bízunk benne, hogy munkánkat Ön is támogatja!

Büszkék vagyunk, hogy a Doklist.com is támogatásra érdemes partnerként minősített minket:

Doklist.com által hitelesített szervezet