Nagy Elsősegély Teszt 2018

Vajon ki, mire emlékszik a tavalyi teszt válaszaiból? Most ismét bárki próbára teheti tudását a Nagy Elsősegély teszt 2018-as fordulóján. Idén új kérdésekkel bővítettük az immár 10 kérdésből álló tesztet, hogy még több tudással felvértezzük az önkéntes válaszadókat.

Ha nyilvános defibrillátorral életet menthetne, tudná használni? Erősen vérző fejsérülésnél elbizonytalanodna, mi a teendő?

Alapítványunk fontos küldetése az elsősegélynyújtási ismeretek terjesztése, hiszen már kis tudással segíthetünk baj esetén. A kutatás célja ezúttal, hogy felmérjük, hányan vannak, akik a jól emlékeznek a korábbi helyes eljárásokra és hányadán állunk az új ismeretek terén.

A teszt kitöltésével mindenki próbára teheti tudását, és egyben segíti a kutatásunkat!

A Nagy Elsősegély Teszt 2018 a képre kattintva azonnal kitölthető:

NET 2018 - OMSZA

Az adományozó gombra kattintva pedig támogassa alapítványunk, így a mentők mindennapi munkáját.

Online adományozok!